W ilu pracujecie?

W zależności od opcji, którą Państwo wybiorą. Oferujemy pracę jednego lub dwóch operatorów.

Czy oprócz zmontowanego filmu, oddawany jest cały nagrany materiał?

Nasze produkcje mają zapierać dech w piersiach. Przygotowujemy je z pasją i pełnym zaangażowaniem. Całości nagrań nie udostępniamy. Oddajemy 60 minut gotowego produktu, a dla miłośników długich filmów weselnych mamy Bonus DVD – cała zabawa, jaką udało nam się zarejestrować na sali.

Czy kamerzysta na weselu korzysta z dodatkowego oświetlenia?

Nie chcemy niszczyć klimatu, który tworzy nastrojowe oświetlenie, kolorowe reflektory, bańki mydlane czy opadający dym. Staramy się wykorzystywać światło, które zastaliśmy w miejscu nagrania. Gdy jednak zajdzie potrzeba, używamy lampy nakamerowej, która doświetla pierwszy i drugi plan, przy czym nie przeszkadza gościom weselnym w zabawie.

Skąd jesteśmy i gdzie pracujemy?

Jesteśmy z Chorzowa, ale realizujemy zlecenia na terenie całego kraju, w planach mamy rozszerzenie działalności na rynek zagraniczny.

Jak zarezerwować termin?

Rezerwacja terminu odbywa się poprzez podpisanie umowy i wpłacenie zadatku. Odległość nie jest dla nas problemem. Formalności załatwiamy również drogą pocztową i mailową.

Czy można zamówić sam dodatek?

Oczywiście, jesteśmy otwarci na różne propozycje. Sam dodatek ma wyższą cenę, niżeli w pakiecie.

Kiedy płatność?

Ślub jest wyjątkowym dniem, dlatego nie chcemy dorzucać trosk naszym klientom. Płatność regulowana jest przy odbiorze gotowego produktu.

Czy doliczacie za dojazd?

U nas nie ma kosztów ukrytych. Na podstawie zgłoszenia wysłanego za pośrednictwem naszej strony wszystkie koszty uwzględniane są z góry, również transport.

Jak wygląda opłacenie licencji na muzykę, animacje, efekty dźwiękowe?

Posiadamy podpisaną umowę z ZAiKS, ponosimy całość kosztów.

Czy można przyspieszyć proces produkcji filmu?

Wychodzimy naprzeciw wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. Dla tych, którzy chcieliby szybko cieszyć się pięknymi wspomnieniami mamy opcję Express. Płatna dodatkowo 25% wartości umowy, przyśpieszająca realizację produkcji do siedmiu dni.

Filmowanie przez dwóch operatorów - czy warto?

Warto. Gotowy produkt będzie bardziej dynamiczny, zróżnicowany pod względem ujęć oraz wzbogacony o perspektywy, których pojedynczo nie jesteśmy w stanie zapewnić. Ślub to jedyny taki dzień w życiu, nie ma w nim czasu na duble, powtarzanie ujęć. Obecność dwóch operatorów jest gwarancją uchwycenia każdej cennej chwili.

Od ilu kilometrów mamy zagwarantować nocleg?

Od 150 km.